Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

19 ТРАВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПОМЕРЛИХ ВІД СНІДУ

Зупинити – відповідальність кожного!

Працівники   Сумської    обласної   інфекційної    клінічної     лікарні  ім. З.Й. Красовицького взяли участь у профілактично-освітній акції, присвяченій Всесвітньому Дню Пам’яті померлих від у,  яка відбулась 17 травня 2013 року на базі Сумського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області. До участі в акції були також залучені персонал Зарічного та Ковпаківського підрозділів кримінально-виконавчої інспекції та співробітники Сумської обласної громадської організації «Клуб «Шанс».

Під час акції особи, які перебувають на обліку в підрозділах Сумського відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області,  мали  можливість пройти тестування на ВІЛ за допомогою швидких тестів. Обов’язкове перед-  та післятестове консультування проводили підготовлені соціальні працівники СОГО «Клуб «Шанс», а саме тестування – медична сестра та лікар-інфекціоніст обласної інфекційної лікарні ім. З.Й. Красовицького.

Програмою акції було передбачено проведення навчання персоналу підрозділів кримінально-виконавчої інспекції з питань  профілактики інфікування ВІЛ  під час роботи з представниками найбільш уразливих до ВІЛ груп населення, яке проводив досвідчений лікар-інфекціоніст Володимир Рябіченко. Він довів до присутніх інформацію про основні шляхи передачі ВІЛ-інфекції та засоби профілактики, що допоможуть уникнути інфікування. Після навчання виявились бажаючі протестуватися на ВІЛ-інфекцію й серед персоналу кримінально-виконавчої інспекції.  Усі учасники отримали консультації фахівців, інформаційно-освітні матеріали стосовно профілактики ВІЛ, презервативи.

Організатори акції нагадали, що пам’ять про померлих – це, в першу чергу, турбота про живих та недопущення смерті від ВІЛ-інфекції у майбутньому.