Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

Медсестринська справа на Сумщині

Днями на базі Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка відбулася обласна конференція на тему «Медсестринський процес як основа медсестринської діяльності», приурочена Всесвітньому дню медичної сестри.

 Учасників конференції привітали міський голова Анатолій Троян, голова Лебединської районної адміністрації Василь Калита та голова Лебединської районної ради Олексій Гордіяш. Вітальні слова прозвучали і з вуст директора Лебединського медичного училища Олександра Удодіка. Усім медичним працівникам він побажав міцного здоров'я, невичерпної енергії, успіхів у наполегливій праці, професійних злетів, творчого натхнення, віри в особисті можливості та майбутнє.

Цікаво і змістовно висвітлила питання розвитку медсестринства головний спеціаліст відділу кадрів управління охорони здоров’я облдержадміністрації Любов Приходько. За її словами, медсестринство – найпоширеніша ланка системи охорони здоров'я. 85% успіху в лікуванні і догляду за хворим належить молодшим медичним спеціалістам. Медичним сестрам, фельдшерам, акушеркам, лаборантам доводиться зустрічатися з пацієнтами в загрозливих для їхнього життя станах, надавати невідкладну допомогу. Від їх знань, уміння чітко виконувати процедури залежить життя і здоров'я людей.

Далі наступила урочиста мить вручення грамот та подарунків учасникам обласного конкурсу професійної майстерності «Краща медична сестра  2013 року». Нагороди дісталися кращим студентам Сумського медичного коледжу та медичних училищ області: Глухівського, Конотопського, Лебединського, Шосткинського. За сумлінну працю, вагомий внесок у надання медичної допомоги жителям Сумщини, компетентність і фаховий досвід, працьовитість і професійність кращі медичні сестри області були нагороджені грамотами управління охорони здоров’я облдержадміністрації, асоціації медичних сестер області та обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я.