Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

На Сумщині вивчалися актуальні питання фізіотерапії

питання фізіотерапії23 травня на базі обласної клінічної лікарні пройшла науково-практична конференція лікарів-фізіотерапевтів на тему «Новітні технології у фізіотерапії».

 На конференцію завітало близько 50 лікарів-фізіотерапевтів та спеціалістів із медичної реабілітації лікувально-профілактичних закладів Сумщини. Відкриваючи захід, обласний позаштатний спеціаліст з фізіотерапії Ніна Олійниченко наголосила на актуальності та дієвості такого лікувального і профілактичного напряму медицини як фізіотерапія. У своєму виступі вона проаналізувала діяльність фізіотерапевтичної служби області за минулий рік і підкреслила напрацювання та проблемні аспекти у роботі.

Почесним гостем конференції стала доктор медичних наук, професор кафедри фізіотерапії та курортології Харківської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України Лариса Васильєва-Лінецька. Вона прочитала дві ґрунтовні лекції, присвячені сучасному та традиційному фізіотерапевтичному лікуванню остеохондрозу хребта та деформуючого остеартрозу. Крім того, Лариса Васильєва-Лінецька розповіла про останні досягнення та новітні технології у світовій фізіотерапії.

Змістовною була і доповідь лікаря-фізіотерапевта обласної клінічної лікарні Олексія Колісника, присвячена сегментарно-метамерним технологіям у лікуванні остеохондрозу хребта.  

По завершенню усіх виступів відбулася активна дискусія між учасниками зустрічі та урочисте закриття конференції.