Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНА ЕФЕКТИВНО ПРОТИДІЄ ВІЛ/СНІДУ

Обласна рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу затвердила Стратегію забезпечення доступу представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ до профілактичних послуг на 2015 – 2018 роки у Сумській області та Перелік таких послуг.

   Відповідне рішення було прийняте під час виїзного засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, яке днями відбулось у Путивлі.

    Сумщина стала першою в Україні областю, де влада та громадськість спільно визначили та затвердили основні напрями реалізації державної політики із забезпечення доступу представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ до профілактичних послуг. 

    Виклики епідемії ВІЛ/СНІДу, наркоманії, туберкульозу та інших соціально-значущих хвороб вимагають спільних та злагоджених дій у доволі складних обставинах сьогодення. Тому впровадження Стратегії насамперед передбачає ефективне і раціональне використання потенціалу та ресурсів державних, міжнародних донорських, громадських та благодійних організацій. 

    Присутні на засіданні члени обласної ради заслухали результати профілактичної роботи в напрямку протидії поширенню наркоманії, туберкульозу та ВІЛ-інфекції у Путивльському районі, у тому числі серед дітей та молоді. 

   Згідно порядку денного засідання також розглянули та ухвали декілька важливих рішень щодо посилення та забезпечення сталості єдиної системи моніторингу та оцінки ефективності виконання програмних заходів з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу тощо. 

    За підсумками виїзного засідання обласна рада з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу рекомендувала голові Путивльської райдержадміністрації розробити та подати на затвердження районної ради проект районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015–2018 роки та забезпечити її 100% фінансування.