Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАФІКСОВАНО ПЕРШИЙ ВИПАДОК КОРОНАВІРУСУ

  Станом на 25 березня 2020 року в Сумській області зафіксований 1 лабораторно підтверджений випадок COVID-19 у місті Суми. Людина знаходиться у спеціалізованому медичному закладі, ізольована і отримує допомогу відповідно протоколу лікування COVID-19.

 

 

ДО УВАГИ ОСІБ, ЩО МАЮТЬ МЕДИЧНУ ОСВІТУ

  Міністерство охорони здоров’я України для надання допомоги закладам охорони здоров’я, що будуть надавати медичну допомогу хворим на COVID-19, звертається до волонтерів-медиків.

  Мова йде про волонтерську діяльність у напрямку запобігання виникнення і поширення коронавірусної інфекції COVID-19, відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність».

  Волонтерів-медиків, котрі бажають бути залученими до допомоги в закладах охорони здоров'я, що будуть надfвати медичну допомогу хворим на COVID-19, просять заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/33yl07v.

 

          

УВАГА!

    Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації інформує, що в Сумській області  під наглядом медичних працівників знаходиться 4 особи з підозрою на коронавірусну інфекцію. Проводиться обстеження. Підтверджені випадки відсутні.

       Управлінням охорони здоров’я організована цілодобова робота  телефонів гарячої лінії:  (0542) 68-20-90, 68-20-25.

       Просимо Вас дотримуватись карантинних заходів та берегти своє здоров’я.

 

ПРО ПРОВЕДЕНУ РОБОТУ 18.03.2020 року

  18.03.2020 року в управлінні охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації проведено нараду за участю заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Купрейчик І.В. з керівниками закладів охорони здоров’я, визначених госпітальними базами, головними експертами області щодо маршрутизації мешканців Сумської області у випадку їх госпіталізації з приводу гострого інфекційного захворювання, спричиненого COVID-19.

ЗАКОН ПРО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНОВІРУСУ COVID-19

  Верховна Рада України на позачерговому засіданні у вівторок, 17 березня, ухвалила проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (Covid-19). За законопроект №3219 із техніко-юридичними правками проголосували 344 народних депутатів.

  Закон передбачає внесення юридичного факту введення карантину в перелік форс-мажорних обставин; можливість роботи вдома для працівників, державних службовців і службовців органів місцевого самоврядування та надання за їх згодою відпустки; надання права власникам змінювати режими роботи органів, установ, підприємств, додаткові доплати до заробітної плати медичним та іншим працівникам, залученим до ліквідації захворювання, встановлення адміністративної відповідальності за самовільне залишення місця обсервації і т.д.