Управління охорони здоров’я                                       Розпорядок роботи: 
вул. Шишкарівська 9, 4 поверх, м.Суми, 40030               понеділок - четвер – 8.00 - 17.00
тел./факс (0542) 78 88 00                                                  п’ятниця –  8.00 - 15.45
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.                                             обідня перерва – 12.00 - 12.45
facebook.com/uozsoda.ua                                                  вихідні дні – субота, неділя

СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ПРО ТИХ, ХТО НЕ ПОВЕРНУВСЯ З ВОЄН…

Напередодні Дня єдності та 25-річниці виведення радянських війск з Афганістану в обласному клінічному госпіталі для інвалідів Вітчизняної війни відбулися урочистості з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 Указом Президента України № 329/2013 від 12.06.2013 року 2014 рік оголошено Роком учасників бойових дій на території інших держав, адже вихідці з України, як військовий контингент Організації Об’єднаних Націй, брали участь у військових конфліктах в багатьох країнах світу, де гідно й мужньо виконували свій інтернаціональний обов’язок. Тому 15 лютого ми відзначаємо як День єдності, вшанування світлої пам’яті тих, хто не повернувся з локальних воєн та 25–річницю виведення радянських військ з Афганістану, адже найбільш масові втрати серед наших співвітчизників були під час подій в Демократичній Республіці Афганістан.

Нині в Сумській області проживає 4501 учасник бойових дій в Республіці Афганістан та в інших локальних конфліктах, кожен четвертий з них – мешканець сільської місцевості, кожен шостий (750 осіб) має інвалідність. Крім того, в області проживає 72 сім’ї загиблих учасників бойових дій на території інших держав, які першочергово забезпечуються профілактичними оглядами, амбулаторним та стаціонарним лікуванням.

Напередодні Дня єдності та 25-річниці виведення радянських війск з Афганістану в обласному клінічному госпіталі для інвалідів Вітчизняної війни відбулися урочистості з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Присутні на урочистостях голова облдержадміністрації Ігорь Яговдик, заступник голови Тамара Іщенко, заступник голови обласної ради Іван Ребенко, заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Світлана Кривцун, заступник голови обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану “СОВЕАФ” Олексій Шатов привітали 74 воїнів-інтернаціоналістів, які перебували на стаціонарному лікуванні, побажали їм здоров’я, сімейного щастя та вручили святкові подарунки від обласної ради.

Від імені воїнів-інтернаціоналістів, які перебувають на лікуванні в обласному клінічному госпіталі, усіх присутніх привітав колишній старший сержант 350-го Полку Вітебської Повітряно-десантної дивізії, Кавалер ордена Червоної Зірки та медалі “За відвагу” Григорій Цимбал.

Після поздоровлення в конференц-залі обласного госпіталю для воїнів-інтернаціоналістів відбувся святковий концерт за участю артистів Сумської обласної філармонії та вихованців Сумського державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “'Кадетський корпус”' ім. І.Харитоненка.