Управління охорони здоров’я                                       Розпорядок роботи: 
вул. Шишкарівська 9, 4 поверх, м.Суми, 40030               понеділок - четвер – 8.00 - 17.00
тел./факс (0542) 78 88 00                                                  п’ятниця –  8.00 - 15.45
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.                                             обідня перерва – 12.00 - 12.45
facebook.com/uozsoda.ua                                                  вихідні дні – субота, неділя

ВІДЗНАКА ЧИСТОТИ

Шість відділень Сумської міської клінічної лікарні №1 визнані еталоном чистоти та безпеки в медицині.

 Відзнаками «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» удостоєні приймальне відділення, ортопедично-травматологічне №1, хірургічне, неврологічне, екстренне та амбулаторне ортопедо-травматологічне поліклініки №1, відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

«Чиста лікарня безпечна для пацієнта» – почесне звання. Воно засвідчує, що колектив працює злагоджено та результативно. Робота направлена на якісне надання медичної допомоги та забезпечення найкращих умов для перебування пацієнтів», – зазначила головний лікар медичного закладу Валентина Домінас.

Присвоєнню статусу передувала ревізія «Асоціації медичних сестер України». Контролери звертали увагу на найменші дрібниці – від обробки рук і знезараження обладнання до безпечності операційних.

«Для лікарні це підтвердження їхньої статусності, підтвердження того, що вони дбають про своїх пацієнтів та медичних працівників і приділяють значну увагу передачі внутрішньо-лікарняної інфекції», – підкреслила фахівець Служби організації інфекційного контролю Ольга Карпенко.

Наразі відзнаки «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» у міській лікарні №1 мають вісім підрозділів. Нагадаємо, що у листопаді 2013 року першими «безпечними для пацієнтів» визнали урологічне відділення та операційній блок.