Управління охорони здоров’я                                       Розпорядок роботи: 
вул. Шишкарівська 9, 4 поверх, м.Суми, 40030               понеділок - четвер – 8.00 - 17.00
тел./факс (0542) 78 88 00                                                  п’ятниця –  8.00 - 15.45
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.                                             обідня перерва – 12.00 - 12.45
facebook.com/uozsoda.ua                                                  вихідні дні – субота, неділя

ДУХОВЕНСТВО ЗАКЛИКАЄ ВІРЯН ВАКЦИНУВАТИСЯ

Наближаються зимові свята. Тож час замислитися і додатково подбати, як убезпечити своє здоров’я та здоров’я ближніх під час відвідування масових заходів, закладів культури, храмів, церковних служб тощо

Речник Київської Митрополії ПЦУ Архієпископ ЄВСТРАТІЙ (Зоря) зазначає, що профілактика, поширення знань і добре усвідомлення власної відповідальності допоможуть кожному та всім нам разом уникнути як небезпеки зараження, так і поширення цієї хвороби.

Тому потрібно робити доволі прості речі: дотримуватися соціальної дистанції, правильно носити маски, дезінфікувати руки та поверхні. Вакцинуватися як спосіб захисту від поширення коронавірусної хвороби.

«Закликаю кожного з вас бути пильними і цінувати дар Божий – здоров’я. Як власного, так і наших ближніх. Вакцинуйтеся вже сьогодні та допоможіть ближнім щепитися від COVID-19», – зазначив він.

Найближчі центри/пункти вакцинації шукайте на https://vaccination.covid19.gov.ua/list.

Відео ТУТ.

За матеріалами Міністерства охорони здоров‘я України