Управління охорони здоров’я                                       Розпорядок роботи: 
вул. Шишкарівська 9, 4 поверх, м.Суми, 40030               понеділок - четвер – 8.00 - 17.00
тел./факс (0542) 78 88 00                                                  п’ятниця –  8.00 - 15.45
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.                                             обідня перерва – 12.00 - 12.45
facebook.com/uozsoda.ua                                                  вихідні дні – субота, неділя

НОВУ БУДІВЛЮ ЦЕНТРУ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ У СУМАХ ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

23 жовтня введено в експлуатацію реконструйовану будівлю "Сумський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”. Захід відбувся за участі першого заступника голови облдержадміністрації Олександра МАРЧЕНКА, заступника голови обласної ради Віри ЛАВРИК та начальника управління охорони здоров’я Сергія БУТЕНКА.

   Олександр МАРЧЕНКО поінформував присутніх, що на останньому засіданні сесії обласної ради було ухвалено рішення про виділення з обласного бюджету біля 11 млн. грн. на виплату індексації медичним працівникам обласних лікувально-профілактичних закладів за вересень і жовтень поточного року.

    Свого часу обласна рада ухвалила адекватне рішення про першочергове фінансування Центру екстреної медичної допомоги, - зазначила Віра ЛАВРИК. Завдяки спільній командній роботі влади, лікарів і будівельників сьогодні маємо максимально гарний результат, - підсумувала вона. Віра ЛАВРИК подякувала колективу закладу за терпіння і роботу у тимчасово складних умовах, особисто керівнику медичної галузі області Сергію БУТЕНКУ і директору Центру Анатолію АЛЕКСАНДРЕНКУ за щоденну увагу і піклування заради вчасного завершення реконструкції. 

    Майже 15 мільйонів гривень було виділено з обласного бюджету на проведення реконструкції адміністративної будівлі станції екстреної допомоги. Гроші вкладено у зміцнення матеріально-технічної бази закладу та поліпшення умов праці медиків, - нагадав Сергій БУТЕНКО. Наступного тижня Сумщина отримає із профільного міністерства близько 10 млн.грн. у рамках проекту "Вчасна допомога” на облаштування централізованої диспетчерської і серверної, - анонсував начальник управління.

    Директор Сумського обласного центру екстреної (медичної) допомоги та медицини катастроф Анатолій АЛЕКСАНДРЕНКО висловив глибоку вдячність усім, хто долучився до реконструкції та реформування закладу. Це допоможе іще більш якісно і швидко надавати невідкладну та екстрену медичну допомогу населенню нашої області, - запевнив лікар.

    На завершення посадовці, керівник Центру і будівельники підписали акт готовності до експлуатації оновленого центру ЕМД та МК.