Управління охорони здоров’я                                       Розпорядок роботи: 
вул. Шишкарівська 9, 4 поверх, м.Суми, 40030               понеділок - четвер – 8.00 - 17.00
тел./факс (0542) 78 88 00                                                  п’ятниця –  8.00 - 15.45
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.                                             обідня перерва – 12.00 - 12.45
facebook.com/uozsoda.ua                                                  вихідні дні – субота, неділя

ОНОВЛЕННЯ ЛІКАРСЬКО-ФІЗКУЛЬТУРНОГО ДИСПАНСЕРУ

23 жовтня заступник голови обласної ради Віра ЛАВРИК та начальник управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО проінспектували проведення ремонтних робіт в обласному клінічному лікарсько-фізкультурному диспансері.

   За кошти обласного бюджету у закладі було зроблено капітальний ремонт І поверху, підвального приміщення та впорядкування прилеглої території, – зазначив головний лікар диспансеру Валерій КРАВЕЦЬ. Відремонтовано і санітарні автомобілі для обслуговування спортивно-масових заходів. Закуплено необхідне медичне обладнання та вироби медичного призначення.

    Віра ЛАВРИК була приємно вражена змінами, які відбулися у лікувальному закладі. Вона висловила подяку за роботу керівнику диспансеру і начальнику управління охорони здоров’я, адже наразі спортсмени мають можливість обстежуватись і отримувати лікування у комфортних умовах. 

    Лікарсько-фізкультурний диспансер обслуговує не лише спортсменів і фізкультурників. У закладі мають можливість проходити реабілітацію особи з обмеженими можливостями та учасники АТО.

    Досвідчений персонал та розумно організована робота дозволяє Сумському обласному клінічному лікарсько-фізкультурному диспансеру гідно виконувати всі поставлені перед ним завдання щодо популяризації фізкультури та спорту серед населення, а відтак – дбати про здоров’я дітей, молоді та нації в цілому. До речі, Валерій КРАВЕЦЬ поставив перед собою амбітну мету – вивести очолюваний ним заклад на лідерські позиції серед аналогічних диспансерів України.