Управління охорони здоров’я                                       Розпорядок роботи: 
вул. Шишкарівська 9, 4 поверх, м.Суми, 40030               понеділок - четвер – 8.00 - 17.00
тел./факс (0542) 78 88 00                                                  п’ятниця –  8.00 - 15.45
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.                                             обідня перерва – 12.00 - 12.45
facebook.com/uozsoda.ua                                                  вихідні дні – субота, неділя

НОВІТНІ ДОСЯГНЕННЯ В ОФТАЛЬМОЛОГІЇ

У Сумській обласній клінічній лікарні 28 жовтня відбувся обласний семінар офтальмологів на тему «Новітні досягнення в офтальмології». У заході взяли участь: обласний офтальмолог Лариса ГРИЦАЙ, лікарі-офтальмологи обласної клінічної лікарні Дар’я Петрушенко та Павло Шкатула. На семінар були запрошені лікарі-офтальмологи та дитячі офтальмологи обласних і міських лікувально-профілактичних закладів та центральних районних лікарень.

   Досвідом поділилися провідні спеціалісти Харківського державного медичного університету: Павло БЕЗДІТКО – завідувач кафедрою офтальмології, доктор медичних наук, професор; Микола ПАНЧЕНКО – доктор медичних наук, професор; Олена МУЖИЧУК – кандидат медичних наук, доцент кафедри офтальмології; Інна ДУРАС – кандидат медичних наук, доцент кафедри офтальмології. 

    Фахівцям, які лікують захворювання очей, була запропонована насичена науково-практична програма, присвячена новітнім досягненням в офтальмології, сучасним методам діагностики та лікування офтальмологічних захворювань. У ході роботи медики ознайомилися з даними найсучасніших досліджень у галузі офтальмології, зокрема, про переваги застосування синтетичних простагландинів у терапії глаукоми; нові методи лікування вікової макулодистрофії; кератотопографія і особливості її проведення у пацієнтів з нестабільністю слізної плівки та ще багатьма цікавими доповідями. 

    Програма семінару викликала велику зацікавленість у всіх учасників заходу, стала корисним і об’ємним досвідом для присутніх офтальмологів. Фахівці були одностайні в тому, що отримали потрібну інформацію про сучасні етапи розвитку офтальмології – однієї з галузей медицини, що розвивається найбільш стрімко.