Управління охорони здоров’я                                       Розпорядок роботи: 
вул. Шишкарівська 9, 4 поверх, м.Суми, 40030               понеділок - четвер – 8.00 - 17.00
тел./факс (0542) 78 88 00                                                  п’ятниця –  8.00 - 15.45
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.                                             обідня перерва – 12.00 - 12.45
facebook.com/uozsoda.ua                                                  вихідні дні – субота, неділя

МІСЬКА СТОМАТПОЛІКЛІНІКА ПОКРАЩИЛА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНУ БАЗУ

Незважаючи на соціально-економічні труднощі, у КУ «Сумська міська клінічна стоматологічна поліклініка» піклуються про своїх пацієнтів. У 2015 році проведено капітальний ремонт ґанку, а для людей з обмеженими фізичними можливостями збудовано новий пандус.

   Прислухаючись до побажань та пропозицій пацієнтів і співробітників поліклініки, введено в експлуатацію пасажирський ліфт, який не працював більше 20 років.

    Для проведення більш якісних і точних рентгенологічних досліджень у листопаді 2015 року було придбано високочастотну рентгенологічну установку з сенсорним управлінням Xgenus DС.

    Відкрився стоматологічний кабінет, який утримується за рахунок спеціального фонду, де пацієнти можуть отримати кваліфіковане стоматологічне лікування на новому обладнанні та за допомогою новітніх технологій.

    Для безпечного перебування пацієнтів та співробітників у приміщенні поліклініки встановлено систему охоронної сигналізації (тривожну кнопку).

Довідково.


    Головним завданням КУ «Сумська міська клінічна стоматологічна поліклініка» є надання стоматологічної допомоги району з населенням 113723 мешканців за спеціальностями: терапевтична стоматологія, хірургічна стоматологія та ортопедична стоматологія. Широко застосовуються фізіотерапевтичні методи лікування, рентгендіагностика.

    Також стоматологічна поліклініка надає планову лікувально-профілактичну допомогу організованим контингентам населення: студентам медичного та будівельного коледжів, інвалідам та учасникам Великої Вітчизняної війни, учасникам бойових дій. 

    Для обслуговування ветеранів війни виділений кабінет на першому поверсі, де прийом ведуть постійно два лікарі.

    Також лікарями поліклініки проводяться виїзди додому до пацієнтів пільгових контингентів з метою планової санації та за викликом. 

    На базі КУ «СМКСП» проводиться консультативний прийом фахівцями кафедри терапевтичної та дитячої стоматології Харківської медичної академії післядипломної освіти.

    Кадровий потенціал поліклініки: 50 лікарів, 34 медичних сестер, 17 зубних техніків.