Управління охорони здоров’я                                       Розпорядок роботи: 
вул. Шишкарівська 9, 4 поверх, м.Суми, 40030               понеділок - четвер – 8.00 - 17.00
тел./факс (0542) 78 88 00                                                  п’ятниця –  8.00 - 15.45
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.                                             обідня перерва – 12.00 - 12.45
facebook.com/uozsoda.ua                                                  вихідні дні – субота, неділя

ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

 Шановні користувачі сайту!

Надсилайте Ваші запитання на медичну тему на нашу електронну адресу  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  (з обов’язковою поміткою: рубрика «запитання-відповіді»). Лаконічну та оперативну відповідь на них нададуть спеціалісти управління охорони здоров’я та лікарі лікувально-профілактичних закладів області.

 


Запитання №2
 
Мій син займається у спортивній секції. Що необхідно для того, аби стати на диспансерний облік у лікувально-фізкультурному диспансері?

Олексій В., м. Суми

 Відповідь надає завідуюча відділенням спортивної медицини КЗ СОР СОКЛФД Гричаненко О.С.

"Для того, щоб поставити дитину на диспансерний облік необхідно взяти у дільничного педіатра або сімейного лікаря довідку про стан диспансерного обліку за місцем проживання. Разом із батьками або у супроводі тренера потрібно прийти у диспансер (м. Суми, вул. Лучанська, 44) для проходження медичного огляду, де на дитину буде заведена лікувально-контрольна карта ф. 061/О".