Управління охорони здоров’я                                       Розпорядок роботи: 
вул. Шишкарівська 9, 4 поверх, м.Суми, 40030               понеділок - четвер – 8.00 - 17.00
тел./факс (0542) 78 88 00                                                  п’ятниця –  8.00 - 15.45
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                                             обідня перерва – 12.00 - 12.45
facebook.com/uozsoda.ua                                                  вихідні дні – субота, неділя

НА СУМЩИНІ ДО КІНЦЯ РОКУ ДОБУДУЮТЬ УСІ АМБУЛАТОРІЇ

Під час пресконференції голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ повідомив, що будівельна готовність усіх 6 сільських амбулаторій в області буде 100%

Заступник голови облдержадміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ зазначив, що ці амбулаторії почали будуватися ще у 2018 році. Спочатку їх було 13. На їх будівництво було виділено 76,75 млн грн (державний бюджет – 68,6 млн грн, місцевий бюджет – 8,1 млн грн). У 2021 році на добудову цих амбулаторій було виділено 25,7 млн грн (державний бюджет – 20,2 млн грн, місцевий бюджет – 4,3 млн грн).

«У червні 2021 року, коли я почав працювати на посаді голови облдержадміністрації, було 6 проблемних амбулаторій: це заклади в с. Андріяшівка Роменського району, с. Чернеча Слобода Конотопського району, смт Угроїди Сумського району та три амбулаторії в Охтирському районі: в с. Мала Павлівка, с. Корабельське та с. Кардашівка. Роботи по цих амбулаторіях не велись і шансів їх добудувати не було. По амбулаторії в с. Корабельське навіть відкрите кримінальне провадження: підрядник взяв аванс в розмірі 900 тис. грн, але і роботи не зроблені, й аванс не повернуто. Ми прийняли рішення щодо додаткового фінансування і завершення цих робіт», – розповів журналістам Дмитро Живицький.

Голова облдержадміністрації наголосив, що проект з будівництва сільських амбулаторій на Сумщині нарешті закривається.

«Наразі дві амбулаторії уже введено в експлуатацію, ще чотири будуть введені, я сподіваюсь, на початку наступного року. І вже в кінці січня – на початку лютого наступного року усі амбулаторії прийматимуть відвідувачів», – зазначив Дмитро Живицький.