Управління охорони здоров’я                                       Розпорядок роботи: 
вул. Шишкарівська 9, 4 поверх, м.Суми, 40030               понеділок - четвер – 8.00 - 17.00
тел./факс (0542) 78 88 00                                                  п’ятниця –  8.00 - 15.45
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                                             обідня перерва – 12.00 - 12.45
facebook.com/uozsoda.ua                                                  вихідні дні – субота, неділя

ЛІКАРНІ СУМЩИНИ МАЮТЬ ДОТРИМУВАТИСЯ ПРОТИПОЖЕЖНИХ ЗАХОДІВ, АДЖЕ ЦЕ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я ПАЦІЄНТІВ

Під час відеоселекторної наради із головами райдержадміністрацій та територіальних громад заступник голови облдержадміністрації Олена БОЙКО наголосила на необхідності дотримання закладами охорони здоров’я протипожежних заходів.

Їх мета – не допустити подібної  трагедії, як в лікарні на Івано-Франківщині

«У зв’язку із трагічним випадком у Косівській лікарні Івано-Франківської області сьогодні Міністр розвитку громад і територій Олексій ЧЕРНИШОВ дав доручення головам облдержадміністрацій, районів та громад провести обстеження усіх лікарень, а особливо тих, які надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, щодо справності кисневого обладнання», – повідомила Олена Бойко.

Також, за її словами, необхідно зробити обстеження мереж, що доставляють централізований кисень до палат, провести додаткові інструктажі щодо пожежної безпеки для працівників, які безпосередньо працюють з таким обладнанням, перевірити наявність засобів пожежогасіння в усіх лікарнях та вміння персоналу ними користуватися.

«Крім того, на цьому тижні заплановані масштабні перевірки роботи закладів охорони здоров’я підрозділами ДСНС разом із фахівцями Держпраці щодо дотримання працівниками лікувальних закладів правил користування кисневим обладнанням, – додала заступник голови облдержадміністрації. – Подібної трагедії, що трапилася в Івано-Франківській області, на Сумщині не має виникати».

Нагадаємо, у реанімаційній палаті Косівської ЦРЛ 28 грудня близько 21 години виникла пожежа. У вогні загинули троє людей, ще одна людина померла від коронавірусної хвороби. За попередніми даними, причина пожежі – порушення вимог пожежної безпеки.

Як повідомляє Департамент комунікації МВС України, причиною загоряння було використання свічки у приміщенні з кисневими концентраторами.

«В реанімації працювали одночасно 5 кисневих концентраторів, що створило умови для перенасиченості повітря киснем. Після смерті одного з пацієнтів лікарні від СOVID-19, співробітник закладу поставив заупокійну свічку. Від контакту відкритого вогню з перенасиченим киснем повітрям в реанімаційній палаті миттєво зайнялося медичне обладнання, тканина та інші предмети», – йдеться у повідомленні.