Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

Наша мета - якісна сімейна медицина

Павлюк П.О.Про це йшлося у ході «прямого ефіру» з начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петром ПАВЛЮКОМ на телеканалі «Відікон».

 «Згідно з Указом Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА у 2010-2014 роках здійснюється реформування галузі охорони здоров’я. Мета реформи – підвищення якості та доступності медицини, створення ефективної та прозорої системи фінансування», – сказав Петро ПАВЛЮК.

 За його словами, одним із напрямків структурної перебудови галузі є створення інституту сімейного лікаря. Нині на Сумщині надають послуги 236 сімейних лікарів.

 «За дорученням Президента України влада приділяє значну увагу соціальним пільгам для сімейних лікарів, а саме забезпеченню їх житлом, земельними ділянками, безкоштовним проїздом у транспорті, виплатою надбавок до заробітної плати», – констатував начальник управління.

 З метою поліпшення якості медичних послуг в області створюється 6 госпітальних округів. У перспективі при кожному з них буде відкрито діагностичні центри, зазначив посадовець.