Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ З НАСТУПНОГО РОКУ СТАРТУЄ ГЛОБАЛЬНА РЕКОНСТРУКЦІЯ ДВОХ ОБЛАСНИХ ЛІКАРЕНЬ

Макет оновленої Сумської обласної клінічної лікарні обговорювали під час наради за участю голови облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО

За словами Дмитра Живицького, два об’єкта – Сумська обласна клінічна лікарня та дитяча обласна лікарня – мають увійти у програму Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» на наступний рік. Наразі необхідно підготувати проекти з реконструкції цих закладів.

ПОНАД 188 ТИС. БЛАНКІВ ЛИСТКІВ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ ОТРИМАЄ НАЙБЛИЖЧИМИ ДНЯМИ СУМЩИНА

Розпочався процес доставки в регіони бланків листків непрацездатності.  Протягом 4-6 серпня понад 1,2 млн  бланків отримають Вінниччина, Рівненщина, Сумщина, Закарпаття, Хмельниччина, Черкащина та Чернігівщина. Загалом на замовлення Міністерства охорони здоров’я ТОВ «Укрспецполіграфія» виготовить 5,318 млн бланків листків непрацездатності

До 25 серпня усі медичні заклади отримають необхідну для роботи кількість бланків, відповідно до визначених департаментами охорони здоров'я потреб.

«ЕКСТРЕНКА» СУМЩИНИ ВІДТЕПЕР ІЗ НОВИМИ АВТОМОБІЛЯМИ

Ключі від 15 сучасних швидких, оснащених обладнанням, необхідним для надання екстреної медичної допомоги хворим і потерпілим, отримали представники підрозділів Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Окрім автомобілів, для підрозділів Центру також закупили 24 нові смартфони та 17 холодильників

В УКРАЇНУ ПРИБУЛИ 500 ТИС ДОЗ ВАКЦИНИ ASTRAZENECA ВІД УРЯДУ ДАНІЇ

Сьогодні до України прибули 509 400 доз вакцини AstraZeneca, наданих Данією. Ця поставка є прямою допомогою Україні від уряду Данії, який планує передати різним країнам 3 млн доз вакцин проти COVID-19 до кінця 2021 року. 

«Ми поставили перед собою амбітну ціль – захистити якомога більше українців від COVID-19 до кінця цього року. Інфраструктура кампанії також зростає, вже працює понад 350 центрів масової вакцинації та працюють майже усі наявні пункти щеплення. Постійно нарощуємо темпи вакцинації, щоб усі охочі мали доступ до неї. Ми вдячні уряду Данії за безпосередню допомогу у поставці вакцини та співпрацю. Я закликаю українців, які ще не щепились, не зволікати й відвідати найближчий центр масової вакцинації, щоб захистити своє здоров’я», – сказав міністр охорони здоров'я України Віктор ЛЯШКО.

ГРУДНЕ ВИГОДОВУВАННЯ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

З 1 до 7 серпня триватиме Всесвітній тиждень грудного вигодовування 2021 (WBW). Це глобальна кампанія, що сприяє підвищенню обізнаності щодо грудного вигодовування.

Грудне вигодовування вкрай важливе для досягнення загальних цілей харчування і здоров’я. Постійний та безпосередній контакт шкіри немовляти до шкіри матері в перші моменти після народження вкрай важливі для збереження життя, підтримання життєдіяльності та розвитку дитини.